+36 30 436 5844 (605)
webshop@lochner.hu
Excel 200-688 Optikai duplex patch kábel LC-SC 9/125 2 m
Excel 200-688 Optikai duplex patch kábel LC-SC 9/125 2 m
5 510 Ft
(4 339 Ft+ÁFA)

Excel 200-688 Optikai duplex patch kábel LC-SC 9/125 2 m

Excel 200-688 Optikai duplex patch kábel LC-SC 9/125 2 m
Excel 200-688 Optikai duplex patch kábel LC-SC 9/125 2 m
Gyártó
Excel
Kábelhossz
2 m
5 510 Ft
(4 339 Ft+ÁFA)
Előrendelhető
Külső raktáron: 0 db
Várható szállítás: 3+ munkanap
Termék részletei
Raktáron
0
Státusz
Normál
Anyag
műanyag
Kábeltípus
Optikai patch kábel
Árnyékolás
nincs
Szín
sárga
Cikkszám
200-688
Vélemények
Írj véleményt elsőként!
További ajánlataink