+36 30 436 5844 (605)
webshop@lochner.hu
Excel 200-093 Optikai duplex patch kábel LC-SC 50/125 OM2 10 m
Excel 200-093 Optikai duplex patch kábel LC-SC 50/125 OM2 10 m
13 140 Ft
(10 346 Ft+ÁFA)

Excel 200-093 Optikai duplex patch kábel LC-SC 50/125 OM2 10 m

Excel 200-093 Optikai duplex patch kábel LC-SC 50/125 OM2 10 m
Excel 200-093 Optikai duplex patch kábel LC-SC 50/125 OM2 10 m
Árnyékolás: nincs; Kábelhossz: 10 m; Anyag: műanyag
Gyártó
Excel
Kábelhossz
10 m
13 140 Ft
(10 346 Ft+ÁFA)
Az év végi időszakban a szállítási idő megnövekedhet!
Termék részletei
Raktáron
0
Státusz
Normál
Anyag
műanyag
Kábeltípus
Optikai patch kábel
Árnyékolás
nincs
Szín
kék
Cikkszám
200-093
Vélemények
Írj véleményt elsőként!
További ajánlataink