Excel 200-688 Optikai duplex patch kábel; LC-SC 9/125; 2 m

Excel 200-688 Optikai duplex patch kábel; LC-SC 9/125; 2 m

Excel 200-688 Optikai duplex patch kábel; LC-SC 9/125; 2 m

4 724 Ft
db
Összehasonlítás
Kedvencekhez
Beszállítónál rendelhető
11-63 napon belül elérhető
Nyomtat
Kérdés a termékről
Termék részletei
Gyártó
Excel
Termék gyári adatlapja
Termékkód
200-688
Raktáron
0
Cikkszám
200-688
Vélemények

Legyen Ön az első, aki véleményt ír!