Excel 200-173 Optikai duplex patch kábel; LC-SC 50/125 OM2; 2 m

Excel 200-173 Optikai duplex patch kábel; LC-SC 50/125 OM2; 2 m

Excel 200-173 Optikai duplex patch kábel; LC-SC 50/125 OM2; 2 m

4 130 Ft
db
Összehasonlítás
Kedvencekhez
Beszállítónál rendelhető
11-63 napon belül elérhető
Árnyékolás: nincs; Kábelhossz: 2 m; Anyag: műanyag
Nyomtat
Kérdés a termékről
Termék részletei
Gyártó
Excel
Minőség
Új
Termékkód
200-173
Raktáron
0
Cikkszám
200-173
Vélemények

Legyen Ön az első, aki véleményt ír!

További ajánlataink