Excel 200-680 Optikai duplex patch kábel; LC-LC 9/125 OS2; 2 m

Excel 200-680 Optikai duplex patch kábel; LC-LC 9/125 OS2; 2 m

Excel 200-680 Optikai duplex patch kábel; LC-LC 9/125 OS2; 2 m

Gyártó
Excel
5 360 Ft
(4 220 Ft+ÁFA)
db
Összehasonlítás
Kedvencekhez
Rendelhető
11-63 napon belül elérhető
Mit jelent?

A termék jelenleg sem raktárunkban, sem a beszállítónknál nem elérhető. Rendelés esetén megkezdjük a termék beszerzését a gyártótól, ami akár 2-6 hétig is eltarthat. A várható beérkezésről érdeklődjön ügyfélszolgálatunknál.

Ajánlom
Kérdés a termékről
Termék részletei
Raktáron
0
Cikkszám
200-680
Vélemények

Legyen Ön az első, aki véleményt ír!

További ajánlataink
Rendelhető
1 090 Ft
(858 Ft+ÁFA)