Excel 200-044 Optikai duplex patch kábel; LC-LC 50/125 OM3; 2 m

Excel 200-044 Optikai duplex patch kábel; LC-LC 50/125 OM3; 2 m

Excel 200-044 Optikai duplex patch kábel; LC-LC 50/125 OM3; 2 m

Gyártó
Excel
5 267 Ft
(4 147 Ft+ÁFA)
db
Összehasonlítás
Kedvencekhez
Raktáron  1 db
Házhozszállítás: 2 munkanap
Árnyékolás: nincs; Szigetelés: PE (kültéri); Kábelhossz: 2 m; Anyag: műanyag; Szín: fekete
Termék részletei
Raktáron
0
Cikkszám
200-044
Vélemények

Legyen Ön az első, aki véleményt ír!

További ajánlataink
Rendelhető
Rendelhető
Raktáron: 4 db
Rendelhető
Rendelhető
Rendelhető
Rendelhető
Rendelhető
Rendelhető
Rendelhető
Rendelhető
Rendelhető
Rendelhető
Rendelhető