Excel 200-169 Optikai duplex patch kábel; LC-LC 50/125 OM2; 2 m

Excel 200-169 Optikai duplex patch kábel; LC-LC 50/125 OM2; 2 m

Excel 200-169 Optikai duplex patch kábel; LC-LC 50/125 OM2; 2 m

Gyártó
Excel
3 810 Ft
(3 000 Ft+ÁFA)
db
Összehasonlítás
Kedvencekhez
Beszállítónál rendelhető
11-63 napon belül elérhető
Árnyékolás: nincs; Szigetelés: PE (kültéri); Kábelhossz: 2 m; Anyag: műanyag; Szín: fekete
Termék részletei
Raktáron
0
Cikkszám
200-169
Vélemények

Legyen Ön az első, aki véleményt ír!

További ajánlataink
Rendelhető
Rendelhető
Rendelhető
Rendelhető
Rendelhető
Rendelhető
Raktáron: 3 db
Rendelhető
Rendelhető
Rendelhető
Rendelhető
Rendelhető